Naujienos

Atgal

Nuotoliniai mokymai virtualioje mokymosi aplinkoje

2022 10 03

Kviečiame sveikatos priežiūros specialistus rinktis nuotolinius mokymus virtualioje mokymosi aplinkoje http://emokymai.sskc.lt.

Norėdami dalyvauti nuotoliniuose mokymuose:

  • išsirinkite mokymus, kuriuose norite dalyvauti;
  • susikurkite naudotojo paskyrą, spausdami Prisijungti, ir sekite tolesnius nurodymus;
  • atsiųskite el. laišką emokymai@sskc.lt, kuriame nurodykite savo vardą, pavardę, mokymo programos pavadinimą ir pridėkite mokėjimo patvirtinimą;
  • prasidėjus mokymams jums bus leidžiama jungtis prie virtualios mokymosi aplinkos http://emokymai.sskc.lt/, studijuoti mokomąją medžiagą ir atlikti užduotis. Mokymo medžiaga gali būti pateikta skirtingais formatais: filmuota vaizdo medžiaga, tekstiniais failais (pdf formatu) arba skaidrių rinkiniais. Visa mokymo medžiaga, įkelta į virtualią mokymosi aplinką, bus pasiekiama visą tvarkaraštyje nurodytą mokymų laiką, todėl prisijungimo laiką galite pasirinkti patys.
Visos Higienos instituto Kompetencijų centro nuotoliniu būdu virtualioje mokymosi aplinkoje vykdomos mokymų programos yra skirtos sveikatos priežiūros specialistams ir yra suderintos su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Mokymų metu surinktos valandos yra tinkamos licencijai pratęsti. Svarbu atkreipti dėmesį į tikslines grupes, kam ši programa yra skirta, nurodytas prie kiekvienos mokymų programos aprašymo.

Iškilus klausimų, visuomet turėsite galimybę susisiekti virtualioje mokymosi aplinkoje nurodytais kontaktais.

 


Kontaktai

Higienos instituto
Kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Mob. 8 690 74672
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Studentų g. 45A,
08107 Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 111958286

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SWEDBANK bankas,
LT42 7300 0100 0245 8929

Kaip pas mus atvykti?