Naujienos

Atgal

Skiepijimo pagrindų nuotoliniai mokymai slaugytojams ir akušeriams

2021 01 14

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro prioritetas – kokybiškos, sveikatos priežiūros specialisto darbo vietoje ar prie gyvenamosios vietos priartintos mokymosi paslaugos.

Siekdamas prisidėti prie COVID-19 ligos pandemijos suvaldymo ir atsižvelgdamas į tai, kad šiuo metu vyksta COVID-19 vakcinacija, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras organizuoja mokymus slaugytojams ir akušeriams aktualiomis imunoprofilaktikos temomis.

Pagal galiojančią imunoprofilaktikos organizavimo ir atlikimo tvarką, imunoprofilaktiką gali paskirti ir (arba) atlikti gydytojai, slaugytojai ir akušeriai, kuriems tokią teisę suteikia jų kompetenciją reglamentuojantys teisės aktai. Imunoprofilaktiką skiriantys slaugytojai ir akušeriai privalo būti baigę ne trumpesnę nei 20 val. skiepijimo pagrindų programą.

Artimiausi nuotoliniai mokymaiSkiepijimo pagrindaivyks nuo 2021-02-03 iki 2021-02-17.

Registracija iki 2021-02-02.

Virtualioje mokymosi aplinkoje http://emokymai.sskc.lt/ pateikiama mokomoji medžiaga, atliekamos užduotys, po mokymosi vykdomas įgytų ir (arba) patobulintų kompetencijų vertinimas. Mokymasis virtualioje aplinkoje suteikia mokymo dalyviams galimybę ne tik pagilinti turimas ar įgyti naujų žinių, bet ir pasirinkti patogų mokymosi laiką, mokymosi tempą, neatsitraukti ilgesniam laikui nuo darbo, šeimos, taupyti laiką ir kaštus.

Daugiau informacijos apie organizuojamus nuotolinius mokymus rasite http://emokymai.sskc.lt.  

Tiesioginės vaizdo paskaitos per „Google Meet“ vyks nuo 2021-01-20 iki 2021-01-22.

Daugiau informacijos jums suteiks Kompetencijų ugdymo organizavimo skyriaus vyriausieji specialistai telefonu 8 612 24384 arba elektroniniu paštu siauliai@sskc.lt

Mokymo tikslas tobulinti bendrosios praktikos slaugytojų ir akušerių kompetenciją vertinti pacientų būklę prieš paskiriant skiepą; suteikti žinių apie vakcinomis valdomų užkrečiamųjų ligų profilaktiką; rekomenduojamus skiepijimus vaikams ir suaugusiesiems; supažindinti su suaugusiųjų ir vaikų skiepijimų principais ir taisyklėmis; saugų vakcinų naudojimą.

Baigusiems nuotolinius mokymus bus išsiųsti 20 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Mokymų kaina 60 Eur.

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro informacija

 


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas