Naujienos

Atgal

Įteiktos sveikatos apsaugos ministro padėkos

2020 09 07

2020 m. rugsėjo 7 d. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis. Vizito metu viceministras dėkojo už nuoširdų ir kilnų Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro kolektyvo darbą ekstremalios situacijos ir karantino metu Lietuvoje, siekiant užkirsti kelią tolimesniam naujojo koronoviruso plitimui, bei už pagalbą, dalyvaujant epideminės situacijos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) Lietuvoje valdyme.

Paskelbus karantiną Lietuvoje, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro darbuotojai Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos vykdė funkcijas, susijusias su nepalankios epideminės situacijos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymu, – vykdė užduotis Vilniaus oro uoste, Medininkų pasienio poste, koordinavo savanorių veiklą, bendravo su saviizoliacijoje esančiais asmenimis, vykdė kitus įpareigojimus.

Viceministras A. Šešelgis įstaigos kolektyvui įteikė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro padėką už nuoširdų ir kilnų darbą ekstremaliosios situacijos ir karantino metu. Sveikatos apsaugos ministro padėkos raštais buvo apdovanoti Kompetencijų ugdymo organizavimo skyriaus vedėja, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Elena Ramelienė bei Vilniaus oro uoste ir Medininkų pasienio punkte dirbę darbuotojai: Rimantė Kasiulaitytė, Audronė Grigaitienė, Egidijus Jonaitis, Rimantas Zajarskas ir Gintaras Linkevičius.

Kiek anksčiau, specialiai sukurtu medaliu „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ buvo apdovanotos dvi Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro darbuotojos Agnė Arlauskaitė ir Karolina Rastenytė. Šios darbuotojos viso karantino laikotarpiu aktyviai koordinavo savanorių veiklą.

Įteikdamas padėkas, viceministras sakė, kad dirbdami žmonės neskaičiavo laiko, pamiršo ir savaitės dienas, ir mėnesio dienas, ir valandas. Jis sakė, kad datos užsimiršta, bet nuoširdus žmonių darbas išlieka visiems laikams.

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specalistų kompetencijų centro informacija


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas