Naujienos

Atgal

Publikuotas mokslinis straipsnis – profesinės kvalifikacijos tobulinimas

2020 08 27

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro elektroninis periodinis recenzuojamas žurnalas „Slauga. Mokslas ir praktika“ yra pripažintas Lietuvos mokslo žurnalas.

Kaip informuoja Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VASPVT), šiame žurnale paskelbtas recenzuotas mokslinis straipsnis, vadovaujantis Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo ir finansavimo tvarkos, patvirtintos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2002 m. kovo 18 d. įsakymu Nr. 132 „Dėl sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo ir jo finansavimo tvarkos“, 4.8.3 papunkčiu, gali būti vertinamas kaip slaugytojų ir burnos priežiūros specialistų (dantų techniko, odontologo padėjėjo, burnos higienisto) kvalifikacijos tobulinimas. Šiuo metu teisės aktas nustato, kad įskaitoma 30 val., kurios dalijamos iš autorių skaičiaus.

Kaip profesinės kvalifikacijos privalomasis tobulinimas recenzuoti moksliniai straipsniai įskaitomi parengti per paskutinius penkerius metus.

Kaip patvirtinimą, kad elektroniniame žurnale paskelbtas mokslinis recenzuotas straipsnis, pakanka VASPVT pateikti straipsnio bibliografinius duomenis, pagal kuriuos būtų galima įsitikinti pateiktos informacijos tikrumu.

Periodinis recenzuojamas mokslo  žurnalas „Slauga. Mokslas ir praktika“ nuo 2014 metų yra įtrauktas į Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos sudarytą Lietuvos mokslinių periodinių leidinių sąrašą.

Nuo 2015 metų yra Lietuvos mokslo periodikos asociacijos narys. 

 

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro informacija


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas