Naujienos

Atgal

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio vizitas

2020 08 26

Sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimas yra viena iš prielaidų teikti kokybiškas asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas.

Tai ypač svarbu prasidėjus koronaviruso infekcijai (COVID-19 ligai). Nors pirmoji koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) banga suvaldyta, padėtis stabilizuota, tačiau nerimą kelia pastarosiomis dienomis didėjantis išaiškintų naujų šios infekcijos atvejų skaičius.

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro darbuotojai sėkmingai dalyvavo sudėtingos epideminės situacijos valdyme, darbuotojai buvo siunčiami padėti dirbti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistams į Vilniaus oro uostą, Medininkų pasienio kontrolės punktą, koordinavo savanorių veiklą, vykdė kitas užduotis.

2020 metų rugpjūčio 25 dienos popietę Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro darbuotojai susitiko su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu. Susitikime kartu su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu dalyvavo Odeta Vitkūnienė, Asmens sveikatos departamento direktorė, laikinai vykdanti Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerio funkcijas, ir Jonas Kairys, Ministro Pirmininko patarėjas sveikatos apsaugos klausimais.

Susitikimo metu buvo aptartos sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo aktualijos COVID-19 pandemijos metu. Vyriausybės kancleris akcentavo, kad svarbu stiprinti Kompetencijų centro veiklą ypač šiuo metu, plečiantis specialistų licencijavimo mastui ir būtinybę COVID-19 pandemijos metu ieškoti lanksčių sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo formų, viena jų – aktyviai vykdyti tobulinimąsi nuotoliniu būdu.

Dėkojame Vyriausybės kancleriui Algirdui Stončaičiui, Asmens sveikatos departamento direktorei, laikinai vykdančiai Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerio funkcijas Odetai Vitkūnienei ir Ministro Pirmininko patarėjui sveikatos apsaugos klausimais Jonui Kairiui už rūpinimąsi sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimu ir už tai, kad turėdami intensyvias darbotvarkes, rado laiko susitikti su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro darbuotojais, vykdančiais sveikatos priežiūros specialistų kompetencijų plėtotę.

 

 

                      Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro informacija

 

 


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas