Naujienos

Atgal

Donorystės ir transplantacijos srities mokymai slaugytojams

2020 08 26

Donorystė ir transplantacija yra specifinis ir sudėtingas procesas, reikalaujantis sklandaus tarpdisciplininio komandos darbo, kuriuo siekiama užtikrinti tinkamą žmogaus audinių, ląstelių, organų paėmimą ir persodinimą žmogui, gelbstint jo gyvybę. Šį procesą sudaro tarpusavyje susiję identifikavimo, ištyrimo, paėmimo, apdorojimo, konservavimo, laikymo, parinkimo, paskirstymo ir transplantacijos etapai. Sėkmingiems rezultatams įtakos turi kiekviename etape dalyvaujančių specialistų kompetencija.

2020 m. rugpjūčio 26 d. prasidėjo profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymai slaugytojams „Žmogaus audinių, ląstelių, organų donorystės ir transplantacijos pagrindai“ (programos kodas 1.239). Programos vadovas Artūras Bagotyrius.

Šia mokymo programa siekiama kelti slaugytojų kompetenciją donorystės ir transplantacijos srityje, pristatant audinių, ląstelių ir organų donorystės ir transplantacijos proceso organizavimo ypatumus Lietuvoje ir Europoje.

Apie slaugos ypatumus potencialaus donoro ruošimo metu intensyviosios terapijos skyriuose kviečiame skaityti elektroniniame periodiniame recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“ (www.zurnalai.vu.lt/slauga) T.1 Nr.8 (284) 2020.

 

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro informacija


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas