Naujienos

Atgal

Metodinės priemonės suaugusiųjų mokytojams (andragogams)

2018 10 02

 
 
 
 

Susitelkti į besimokantįjį

   Rengiant ERASMUS+ projekto „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei didinti“ (projekto Nr. 2016-1-LT01-KA104-022902) metodinę priemonę „Susitelkti į besimokantįjį“, dalyvavo Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro (toliau – Kompetencijų centras) andragogai Raimondas Natka ir Rimantas Zajarskas.

   Metodinėje priemonėje andragogams sudėta pirmojo mobilumo vizito Vokietijoje projekto dalyvių patirtis, kurią padėjo sukaupti Heidelbergo pedagogikos universiteto Tęstinių studijų akademijos dėstytoja Veronika Strittmsatter-Haubold. Dalyvių įgytą patirtį į metodinę priemonę sudėjo projekto turinio ekspertas Arūnas Bėkšta.

 

Sutikime Žmogų, ne kultūrą

   ERASMUS+ projekto „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei didinti“ (projekto Nr. 2016-1-LT01-KA104-022902) dalyviai – Kompetencijų centras, Klaipėdos valstybinė kolegija, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras, Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (toliau – LSŠA) – susistemino ir apibendrino antrojo mobilumo vizito Italijoje metu įgytas žinias, patirtį ir įspūdžius bei sudėjo juos į leidinį andragogams „Sutikti Žmogų, ne kultūrą. Darbo su migrantais mokymų Italijoje užrašai“. Rengiant leidinį dalyvavo Kompetencijų centro andragogės Loreta Gudelienė-Gudelevičienė ir Kristina Lensbergienė. Grupės darbui vadovavo projekto turinio ekspertas Arūnas Bėkšta (LSŠA) ir projekto vadovė Vilija Lukošūnienė (LSŠA).

   „Sutikti Žmogų, ne kultūrą. Darbo su migrantais mokymų Italijoje užrašai“ sudaro dvi dalys. Pirmoji dalis skirta teorinėms įžvalgoms, kurias svarbu žinoti, suprasti, dirbant su migrantais, su kitų kultūrų atstovais. Teorinėje dalyje glaustai aprašomi mokymosi metu aptarti kultūros ir švietimo dalykai, pateikiami atliktų užduočių aprašymai bei jų rezultatai. Antrąją leidinio dalį sudaro mokymosi metu vykusių susitikimų su savivaldybės vadovais, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir mokymų organizatoriais bei dalyvių refleksija.

   Leidinys skirtas sveikatos priežiūros darbuotojams, kuriems tenka ir ateityje teks susidurti su į Lietuvą atvykstančiais migrantais, suaugusiųjų mokytojams, savivaldybių tarnautojams.

   Metodinę priemonę „Susitelkti į besimokantįjį“ ir leidinį „Sutikti Žmogų, ne kultūrą. Darbo su migrantais mokymų Italijoje užrašai“ galite rasti Kompetencijų centro interneto svetainės (www.sskc.lt) skiltyje „Naudinga“ arba Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos interneto svetainėje (www.lssa.smm.lt).

 Linkime malonaus skaitymo ir prasmingo medžiagos taikymo mokymuose

 

Sveikatos priežiūros ir farmacijos

specialistų kompetencijų centras


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Mob. 8 690 74672
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas