Naujienos

Atgal

Baltijos vasaros mokykla 2017 metais Latvijoje

2017 07 11

2017 metų birželio 27–29 dienomis į Baltijos vasaros mokyklą, kuri vyko Aizkrauklėje, Latvijoje, susirinko būrys andragogų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Šių metų mokymosi tema „Neformalūs suaugusiųjų mokymosi metodai, mokymasis Baltijos šalių kalbų kartu“. Baltijos vasaros mokyklą organizavo Latvijos suaugusiųjų švietimo asociacija. Lietuvai atstovavo dalyviai iš organizacijų, priklausančių Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijai (toliau – LSŠA).

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras (toliau – Kompetencijų centras) LSŠA narys yra nuo 2011 metų.

Kompetencijų centras į Baltijos vasaros mokyklą delegavo Kompetencijų vertinimo skyriaus vyriausiąsias specialistes Karoliną Rastenytę, Agnę Arlauskaitę ir Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėją Loretą Gudelienę-Gudelevičienę, kurios mokė dalyvius lietuviškai skaičiuoti, taisyklingai kvėpuoti ir atsipalaiduoti. Loreta Gudelienė-Gudelevičienė pristatė ERASMUS+ projektą „Andragogų meistriškumo tobulinimasis – suaugusiųjų mokymosi kokybei didinti“, atsakė į dalyvių klausimus apie Kompetencijų centro atitikimą Europos kokybės ženklo neformaliojo mokymosi teikėjų kokybės kriterijams (EQM –Europen Quality Mark).

Buvo pasiūlyta ir dalyvių džiaugsmingai sutikta idėja artimiausioje Baltijos vasaros mokykloje (2018 metais Estijoje arba 2019 metais Lietuvoje) pristatyti Kompetencijų centro neformalųjį švietimą.

Baltijos vasaros mokykloje apsikeista informacija apie vykdomus projektus, EPALE naudojimąsi Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje, apie suaugusiųjų švietimo situaciją.

Vakarais Baltijos vasaros mokyklos dalyviai bendravo neformalioje aplinkoje, t. y. aplankė muziejų, dailės mokyklą, kultūros centrą, plaukiojo laivu Dauguvos upe.

 

                               


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Mob. 8 690 74672
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418, Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už mokymus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas