Tobulinimo renginių programų derinimas

Atgal

Vienkartinių profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginių programų derinimas

Dėl vienkartinio profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginio derinimo ne vėliau kaip 15 darbo dienų iki numatytos profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginio datos Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centrui adresu: Rugių g. 1, 08418 Vilnius, arba elektroniniu paštu centras@sskc.lt teikiami šie dokumentai:
  • Prašymas dėl profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginio derinimo valstybine lietuvių kalba;
  • Renginio programa valstybine lietuvių kalba, kurioje nurodyta renginio data, vieta, tikslinė dalyvių grupė, renginio tikslas, pranešimų trukmė ir pranešimus skaitantys lektoriai (jų mokslo laipsnis ar profesinė kvalifikacija);
  • Duomenys apie kvalifikacijos tobulinimo renginį turi būti suvesti METAS (Privalomojo sveikatos draudimo informacinės sistemos „Sveidra“ asmens sveikatos priežiūros, odontologijos praktikos ir farmacijos specialistų bei spaudų, asmens sveikatos priežiūros, odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų ir vaistinių licencijų administravimo bei apskaitos Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje).

Daugiau informacijos apie vienkartinių profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginių derinimą galite rasti Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų vienkartinių profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginių derinimo tvarkos apraše.

 

Papildoma informacija teikiama Metodikų ir mokymo programų rengimo skyriuje tel. (8 5) 271 2254 ir (8 5) 215 4109 el. p. virginija.kriauziene@sskc.lt ir vilma.krupinskiene@sskc.lt

 

 

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 29 d.

 


Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už kursus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas