Naujienos

Atgal

Susitikimas su Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijos atstove

2018 11 28

 

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų centre lankėsi Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijos Centrinio metodinio jaunesniųjų specialistų rengimo kabineto atstovė Kateryna Balabanova, kuri domėjosi slaugos specialistų (Ukrainoje – medicinos seserys) veiklos reglamentavimu, profesinės kvalifikacijos tobulinimo organizavimo ir vykdymo teisiniu reguliavimu, profesinės kvalifikacijos tobulinimo programų rengimo, vertinimo, derinimo ir tvirtinimo tvarka.

Ukrainos atstovei buvo įdomu, kad Lietuvoje bendrosios praktikos slaugytojo profesiniai reikalavimai yra apibrėžti Lietuvos profesijų klasifikatoriuje (Tarptautinio standartinio profesijų klasifikatoriaus ISCO-08 nacionalinėje versijoje) ir sveikatos apsaugos ministro patvirtintose medicinos normose. Ukrainoje yra tik Ukrainos profesijų klasifikatorius, medicinos normų nėra. Gali būti, kad Kateryna Balabanova inicijuos medicinos normų rengimą Ukrainoje.

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro veiklą, parengtas profesinės kvalifikacijos tobulinimo programas pristatė direktoriaus pavaduotojas Raimondas Natka.

 

 

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų
kompetencijų centro informacija

 


Kompetencijų ugdymas


Naudinga informacija

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Faks. (8 5) 271 2273
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g.1, LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191718164
AB SEB Bankas,
banko sąskaita LT22 7044 0600 0032 2130 (sąskaita kursams)

Kaip pas mus atvykti?